«

»

kwi 10

intro info:

Wiosna to czas odświeżeń, zmian, porządków. Już od listopada mówimy: na wiosnę

umyję okna, pomaluję ściany czy wymienię klepki w parkiecie. Na wiosnę posprzątam!

Takie odkładanie na później nie kończy się zbyt dobrze (m.in. o prokrastynacji czyt.: Pobudka Julia Chomska). Bywa, że zamiatamy brudy pod dywan pozorów zewnętrznych albo z zapałem, następnie mozołem, konserwujemy powierzchnie płaskie (a propos płazów czyt.: Ocalmy żabie kumkanie Grzegorz Gołębniak). Dziś zróbmy inaczej! Właśnie teraz, właśnie my, bo podobno każdą zmianę trzeba zacząć do spraw nam najbliższych – od siebie. Być może każda przemiana zaczyna się od materii (m.in. o tym w: Wiosenne porządki Dorota Łapa).

Czy każda zmiana była, jest lub wkrótce stanie się materią?

Zapraszamy do polubienia nas nie tylko na jedynym słusznym portalu społecznościowym, ale i w innych okolicznościach bujnej, wiosennej przyrody. Na przejawy Waszej sympatii w postaci listów, komentarzy, zdjęć czy niby zwyczajnych pozdrowień będziemy czekać pod adresem elektronicznym: info@strzeszyn.info, a także na osiedlu, w realu.

Zachęcamy również do poszukiwań znaczeń jakie może nieść – hmm, w zasadzie już hasło: Lubię to!

Co to dla Was znaczy? Opiszecie dwoma, trzema zdaniami? Trafną metaforą, piosenką, słowem, obraz(ki)em, gestem? A może znajdziecie cytat (a teraz przytaczać można na różne sposoby – ba! istnieją ludzie – cytaty), który to wyraża?

Namawiamy do takiej zabawy, ale i do tej na festynie (szerzej czyt.: Festyn: 17 czerwca …). Wesołego, dobrego

energetycznie czasu Wielkanocy a także wiosennego rozkwitu w pełnej okazałości życzymy my,

info: red

Dodaj komentarz